
Dartteam VVS Van Heugten Transport krijgt Methorst Zuig- en Blaastechniek als nieuwe hoofdsponsor en presenteert nieuwe shirts
17 april 2026 om 17:59 Sport Deel je nieuwsHet dartteam heeft met Methorst Zuig- en Blaastechniek een nieuwe hoofdsponsor gevonden en speelt voortaan in een nieuw tenue. Daarnaast zijn DJ Rick, Asbestsanering Nederland B.V. en Van Heugten Transport gestrikt als deelsponsor.
Het team spreekt daarnaast zijn waardering uit voor v.v. Scherpenzeel waar het wekelijks te gast is en zijn wedstrijden mag spelen binnen dartbond Midden Nederland. “We zijn trots dat we ons deze week hebben weten te handhaven in de 3E divisie,” vertelt captain Richard Wolswinkel. “Dat zegt wel iets over de inzet van het team. Maar wat voor ons net zo belangrijk is: het plezier staat altijd voorop. We zijn een hechte groep en met deze nieuwe sponsor en shirts geeft dat gewoon weer een extra boost voor het komende seizoen.” Volgende week speelt het team zijn laatste wedstrijd van het seizoen.
