Eerste plaats voor Gé van Halm en Elmar van Krimpen
Eerste plaats voor Gé van Halm en Elmar van Krimpen Rotary Scherpenzeel-Woudenberg

Valleidrive: Bridgen voor het goede doel bij Schimmel Brasserie 1885

22 oktober 2025 om 13:01 Lokaal Deel je nieuws

Rotaryclub Scherpenzeel-Woudenberg en Bridgeclub Scherpenzeel organiseerde onlangs een geslaagde bridgedrive bij Schimmel Brasserie 1885. Het jaarlijkse evenement, bekend als de Valleidrive, bracht enthousiaste bridgers samen voor een middag vol sportieve spanning en gezelligheid – met één duidelijk doel: geld inzamelen voor Dream4Kids.

Dream4Kids zet zich in voor kinderen tussen 6 en 12 jaar die te maken hebben met traumatische ervaringen, zoals verlies of mishandeling. Door het organiseren van onvergetelijke droomdagen helpt de stichting deze kinderen weer vertrouwen en plezier in het leven te vinden.

Dit jaar werd een prachtig bedrag van 3.700 euro opgehaald. “Het is geweldig om te zien hoe bridgers, sponsors en vrijwilligers samen het verschil maken voor kinderen die dat zo hard nodig hebben,” aldus Leen Verhoef, voorzitter Rotary Scherpenzeel-Woudenberg.

De bridgedrive werd mede mogelijk gemaakt door de steun van lokale ondernemers en sponsoren: Schimmel Brasserie 1885, Int. Transportbedrijf H.J. van Bentum B.V., Amfico B.V., Zero-e B.V., Van Krimpen-Statema Uitvaartzorg en De Kruijff Accountants. Ook lokale winkeliers droegen bij met maar liefst 60 prachtige prijzen voor de loterij, wat zorgde voor extra plezier en betrokkenheid.

Over Rotary Scherpenzeel-Woudenberg
Rotary is een wereldwijde serviceorganisatie die zich inzet voor maatschappelijke projecten, zowel lokaal als internationaal. Met evenementen zoals de Valleidrive wil Rotary Scherpenzeel-Woudenberg bijdragen aan een betere samenleving.

Bridgen en loterij prijzen
Mail de redactie
Meld een correctie

advertentie
advertentie