RENSWOUDE Wanneer in de bouw het hoogste punt wordt bereikt is dat een moment om even bij stil te staan, hangt de vlag in top of wordt die in top gehesen, zoals bij de nieuwbouw van het gemeentehuis aan de Dorpsstraat 4 het geval was.
En dus was het dit keer drukker dan normaliter het geval is op deze bouwplaats, waar restauratiewerkzaamheden uitgevoerd worden aan het monumentale deel van het pand en nieuwbouw activiteiten gaande zijn achter het monumentale deel.
In de nieuwe raadzaal stonden enkele statafels klaar om de gasten te ontvangen en daarop een aantal fraaie glazen, uiteraard gevuld, want ook het glas moest natuurlijk geheven worden vanwege deze mijlpaal in de bouw van het gemeentehuis. Ook heeft projectleider Jan van Essen vo..