Afgesloten deel Nieuwstraat van 18 t/m 31 augustus. Omleiding voor verkeer, doorgang voor fietsers en voetgangers.
Afgesloten deel Nieuwstraat van 18 t/m 31 augustus. Omleiding voor verkeer, doorgang voor fietsers en voetgangers. Gemeente Scherpenzeel

Deel Nieuwstraat twee weken afgesloten voor verkeer

22 juli 2025 om 15:00 Verkeer en vervoer

SCHERPENZEEL Vanaf maandag 18 augustus is een deel van de Nieuwstraat twee weken lang afgesloten voor gemotoriseerd verkeer. De afsluiting is nodig voor werkzaamheden aan het riool onder de weg. Fietsers en voetgangers kunnen de werkzaamheden wel passeren.

Het afgesloten deel van de straat ligt tussen de kruising met de Vierzinnen/Koepellaan en het Zuideinde. De kruising zelf blijft tijdens de werkzaamheden gewoon bereikbaar. De werkzaamheden duren naar verwachting twee weken.

OMLEIDING

Verkeer wordt met borden omgeleid via Woudenberg. Ook zijn de Lambalgseweg, Broekerlaan en Vlieterweg alternatieve routes om het dorp in en uit te komen.

De rioolwerkzaamheden zijn bedoeld voor de aansluiting van de toekomstige woningen in nieuwbouwproject De Nieuwe Koepel op het bestaande rioolstelsel.

Mail de redactie
Meld een correctie

advertentie
advertentie